(063) 543 24 13

Велосумка туристична з кріпленням на підседільний штир та рамку сідла fast-n-light

Код товару 2130

серый
1335 грн
Уточнить наличие
серый камуфляж
1335 грн
Уточнить наличие
черный
1335 грн
Уточнить наличие
хаки
1335 грн
Уточнить наличие
"койот" (коричневый)
1335 грн
Уточнить наличие
"чили" (красный)
1335 грн
Уточнить наличие
"синий электрик" (синий)
1335 грн
Уточнить наличие
"милитари грин" (темно-зеленый)
1335 грн
Уточнить наличие

Доставка:

Києвом:

 • Кур'єром на адресу

У регіони України:

 • З складу перевізника (Нова Пошта, Інтайм, тощо)
 • Кур'єром перевізника на адресу

Оплата:
Готівкова, безготівкова, на картку ПриватБанку

Гарантія:
Від виробника

Опис fast-n-light

Максимальний обсяг сумки: ~ 17 л
Корисне навантаження : до 10 кг
Вага сумки (без пластикового дна/с дном) : 0,39/0,43 кг

Велосумка (велосипедна сумка) призначена для легкоходного напівавтономного велотуризму без Велобаул і Велобагажник.Конструкція

Основний мішок велосумки зшитий з кордури щільністю 500 деньє. Дно, точки кріплення і точки формування каркаса посилені матеріалом щільністю 1000 деньє.

Передня частина сумки зроблена звужується до підсідельний штир і максимально гладкою, без швів і кріплень, щоб при педалюванні ніщо не заважало ногам і не ушкоджувалася тканину велотруси.
Для додаткового надання форми і жорсткості конструкції в дно вставляється тонкий пластик.
Зверху сумки-шнурівка для швидкого закріплення одягу. У велосумки встановлюється пластикова фурнітура YKK.

Сама сумка для велосипеда служить також заднім крилом-від намокання вмісту рятує два шари кордури 500D і 1000D(обидва з вологонепроникним просоченням) і пластикове дно.


Велосумка fast-n-light призначена для легкоходного велотуризму, є відмінною заміною консольного і класичному Велобагажник з баулом, і особливо зручна для використання на Двухподвеси.

Звичайний багажник зі столітровий баулами у багатоденній автономку етавелосумка замінити не зможе-не той обсяг, але ми ж говоримо про легкоходний туризм?Велосумка кріпиться на велосипеді в двох місцях:
 • на підсідельну трубу за допомогою широкого клапана із застібкою-липучкою (1)
 • за рамки сідла вертикальними стропами з фастексами (2), за сумісництвом виконують роль підтримуючого каркаса

Основний мішок велосумки зшитий з кордури щільністю 500 деньє. Дно, точки кріплення до сідла і підсідельною трубі і місця формування каркаса посилені корду рій щільністю 1000 деньє.

Передня частина велосумки звужується до підсідельному штирі і зроблена максимально гладкою, без швів і кріплень, щоб при педалюванні ніщо не заважало ногам і не ушкоджувалася тканину велоодягу.

Дня додаткового надання форми і жорсткості конструкції в дно вставляється тонкий пластик.
У верхній частині Велосумка обладнана шнурівкою для швидкого закріплення вантажу.


Упаковка і установка велосумки fast-n-light на велосипед

Рекомендуємо завантажувати велосумки таким чином, щоб центр ваги упакованої сумки був якомога ближче до підсідельний штир і верху сумки.

У передню частину велосумки щільно набивається різна м'яка дрібниця так, щоб максимально її розправити. Потім заповнюється інший обсяг велосумки. найзручніше це робити « ковбасками » з речей.

Природним обмеженням безкаркасних конструкції є неможливість правильної упаковки велосумки в установіеннам на велосипеді стані, тому при завантаженні велосумки краще складати в першу чергу ті речі, які не знадобляться до наступної стоянки.

Після укладання речей в велосумки необхідно:
закрутити вхід велосумки за принципом Гермомішки і затягнути центральну стропу і бічні стропи на 80 %. Таким чином ущільнюється вміст, прибирається незаповнений об'єм, а верхній стропою задня частина велосумки підтягується вгору до сідла.
прикріпити велосумки до підсідельний штир і рамкам сідла, максимально затягнути вертикальні стропи (2). максимально закрити клапан (1) на підсідельному штирі і затягнути бічні і центральну стропи на 100 %. Якщо бічні стропи (3) затягнути максимально до установки велосумки на велосипед, то може не вийти застебнути клапан (1) на товстих штирях повністю. Діаметр клапана (1) розрахований на досить товсті підсідельні штирі діаметром до 31 мм.


Деякі поради щодо використання велосумки fast-n-light
 • Велосумка в напівпорожньому стані, не затягнута туго бічними стропами і не притягнута міцно до сідла, працюватиме погано
 • Можливо, після установки заповненої велосумки доведеться підкачати задній амортизатор па Двухподвеси.
 • Оскільки Велосумка має м'яке кріплення до велосипеда на відміну від консольного багажника, неминуче невелике горизонтальне і вертикальне її розгойдування.
 • Чим щільніше покладена і затягнута сумка і чим сильніше вона притягнута до сідла і підсідельному штирі, тим розгойдування буде менше. Однак м'якість кріплення велосумки є серйозним плюсом в порівнянні з жорстким кріпленням консольного багажника. При керуванні велосипедом з консольним багажником проявляється велика інерція на задньому колесі зі зміною траєкторії, а велосипедна сумка з м'яким кріпленням при маневруванні повторює рухи слідом за велосипедом по обвідної з невеликим тимчасовим інтервалом. Точно так само коливання у вертикальній площині гасяться краще велоеумкой. ніж жорстким кріпленням консолі, і це знижує навантаження на зварений шов верхньої і підсідельної труб. По тестах і відгуками при силовому педалюванні і затяжних грунтових спусках розгойдування правильно упакованої велосумки для райдера не помітно.
 • У разі проходження складних ділянок маршруту з перенесенням велосипеда велосумки легко повісити на плече або за спину, розпустивши до потрібної довжини бічні стропи (3).
 • Велосумка є одночасно і заднім крилом-від намокання вмісту рятує два шари кордури з вологонепроникним просоченням і пластикове дно.
 • Полізтіленових пакет подходящею розміру дозволяє зробити велосумки непроникною для дощу. Просочування кордури якийсь час тримає невеликий дощ, але речі варто упаковувати в поліетиленових мішках так само як і для звичайних туристичних рюкзаків.
 • Прати велосумки. як і будь-які вироби з кордури, рекомендується в теплій мильній воді щіткою, при машинному пранні може відшаровуватися внутрішній просочувальний шар кордури. Пластикове дно перед пранням легко витягується.

Технічні характеристики fast-n-light

Тип Сумка підседільна
Об'єм 17 л
Навантаження 10 кг
Вага 430 г

Отзывы покупателей
Написать отзыв

Оставить отзыв
Отмена

Товар оновлено - 2015 09 07

Технічні характеристики fast-n-light

Тип Сумка підседільна
Об'єм 17 л
Навантаження 10 кг
Вага 430 г

fast-n-light
1335 грн
Уточнити наявність
fast-n-light
1335 грн
Уточнити наявність

fast-n-light
1335 грн
Уточнити наявність
fast-n-light
1335 грн
Уточнити наявність

Отзывы покупателей
Написать отзыв

Оставить отзыв
Отмена

fast-n-light
1335 грн
Уточнити наявність

Новини та статті Усі новини та статті >>>