(063) 543 24 13

Оновлена серія ENDURO DRIVE від NUTREND

Серія продуктів ENDURO DRIVE від NUTREND - ідеальне поєднання кращих продуктів, потрібних для максимальної продуктивності. У співпраці з кращими спортсменами на чолі з олімпійськими чемпіонами, ми запускаємо оновлений повний спектр продуктів для циклічних видів спорту і вважаємо, що всі ці продукти допоможуть кожному спортсмену, професіоналу чи аматору. Кожен продукт ENDURODRIVE має унікальну функцію і конкретну задачу.

Напої для тренувань

NUTREND ISODRINX

Ізотонічний напій з освіжаючим смаком задовольняє потребам організму для відновлення втрачених запасів рідини, мінералів та енергії під час навантаження (тривалістю до 60 хвилин). Стимулює більш швидке проходження в організмі процесу регідратації, а також забезпечує організм втраченими мінералами. Вітамінний комплекс доданий для забезпечення більш ефективного відновлення.

 


NUTREND ISODRINX TABS

Ми підготували нову практичну форму ізотонічного напою Isodrinx - розчинні таблетки. Таблетки також містять спеціальний вуглевод ізомальтулозу, який засвоюється поступово, і вітаміни (С, B3, E, B5, B6, B2, B1, фолієва кислота, біотин, B12).
Енергія під час тренувань

NUTREND CARBOSNACK

Енергетичний гель для швидкого забезпечення організму енергією з додаванням таурину і гліцину. Основою продукту є прості цукри (швидка енергія) в поєднанні з мальтодекстрином, представлені в практичній упаковці у вигляді тюбика, який можна відкривати декілька разів.

 


NUTREND ENDUROSNACK

Спеціальний енергетичний гель з поступовим вивільненням енергії. Основна енергія утворюється за рахунок спеціального типу вуглеводів (Palatinose ™), який відрізняється поступової усмоктуваністю і високим енергетичним потенціалом, а також не знижує кінцеву осмоляльність напою. Практична упаковка енергії для подорожей дозволяє відкривати тюбик кілька разів.

 


NUTREND TURBOSNACK

Являє собою унікальну форму енергії для заключної стадії навантажень на витривалість і навантажень на витривалість в поєднанні зі швидкістю, яка забезпечує максимально швидке використання і поглинання. Для правильного засвоєння енергії, дозволи енергетичних криз та підвищення концентрації до складу продукту додані функціональні речовини - кофеїн, таурин, хром і вітаміни.

 


NUTREND CARBONEX

Максимально ефективне і швидкодіючий засіб забезпечення організму енергією, виготовлене в зручній формі у вигляді таблеток, що володіють прекрасним смаком. Продукт характеризується оптимальним співвідношенням простих і складних вуглеводів з додаванням функціональних діючих речовин (кофеїну, таурину, L-тирозину, креатину, вітаміну С і магнію). Призначений для негайного постачання організму швидкозасвоюваною енергією, стимуляції і насичення організму енергією, підвищення і збереження концентрації, активізації фізичної діяльності та досягнення максимальної її ефективності.

 


NUTREND ACCELER

3-х фазна формула для підвищення витривалості організму при тривалих навантаженнях шляхом підвищення вироблення окису азоту. Краще кровопостачання, забезпечення киснем і енергією, а також зменшення метаболізму в навантажених м'язах.

 


NUTREND GUTAR ENERGY SHOT

Енергетичний стимулятор, призначений для відкладання в часі настання втоми і втоми, підвищення концентрації та забезпечення стимуляції організму. Синергічно комбінація натурального кофеїну, таурину, L-карнітину, L-аргініну, екстракту женьшеню, екстракту зеленого чаю і вітаміну В6 призначена для максимальної стимуляції організму. Не містить аспартам.

 


NUTREND B4 ACTIVITY

Завдяки збалансованому складу, що задовольняє потребам організму в стані стресу, продукт забезпечує організм не тільки необхідною енергією, але також насичує вас, не залишаючись тяжкістю в шлунку.

 


NUTREND POWER BIKE BAR

Енергетичний батончик з пониженим вмістом протеїнів і мінімальною кількістю клітковини, в основному призначений для поповнення запасів енергії і забезпечення посиленого харчування під час фізичної діяльності, що передбачає навантаження на витривалість. Продукт характеризується високим вмістом вуглеводів 65%, з яких 20% складають моносахариди. Склад збагачений амінокислотами з розгалуженими ланцюгами, вітамінами і мінералами.

 


NUTREND VOLTAGE ENERGY CAKE

Чудовий енергетичний батончик, виготовлений з пластівців злаків, призначений для забезпечення організму енергією під час тривалого навантаження.

 


NUTREND JUST FRUIT SPORT

Здорова і натуральна енергія з висококласних сухофруктів. Містить екстракти грейпфрутовою кісточки і цукрового очерету, які є ефективними антиоксидантами. Фруктовий батончик не містить будь-яких консервантів, глютену, і багатий клітковиною.

 
Відновлення після тренувань

NUTREND REGENER

Чудовий напій, спеціально розроблений для швидкого відновлення організму після виснажливої спортивного навантаження, для прискорення детоксифікації і переходу до анаболичної фази, що дозволяє підвищити можливість інтенсифікації тренувальних циклів. Продукт містить добавки функціональних речовин-амінокислот з розгалуженими ланцюгами, L-глутаміну, L-аргініну, L-карнітину, хрому, екстракту гінкго білоба і вітамінів.

 


NUTREND ENDURO GAINER

Білково-вуглеводний порошковий концентрат, призначений для приготування коктейлів. Містить добавки обраних амінокислот і інших діючих речовин. Високий вміст вуглеводів і знижений вміст легко і швидко переварюваних білків дозволяє задовольнити всі потреби спортсменів.

 NUTREND ENDURO BCAA

BCAA - Одна з найбільш ефективних спортивних харчових добавок. Чистий кристалічна форма амінокислот з розгалуженими ланцюгами у вільній формі забезпечує захист і відновлення м'язової маси, а також в цілому підвищує показники діяльності.

 Профілактика судом


NUTREND ANTICRAMP

Чудові пігулки, що перешкоджають виникненню спазмів, являють собою композицію мінералів, вітамінів, речовин, що зменшують ефект накопичення молочної кислоти, і екстракту кори верби, призначеного для виведення з організму надмірного тепла. Продукт призначений для зменшення ризику виникнення спазмів, збереження показників діяльності на максимально можливому рівні, зниження можливого ризику перегріву під час фізичної діяльності.

 


NUTREND MAGNESLIFE

Високоефективна рідка форма магнію, призначена для запобігання судом м'язів або використання як засоби екстреної допомоги при їх виникненні.