(063) 543 24 13

Амінокислоти NUTREND Compress BCAA

Код товару 5580

1588 упаковка 100 таб
- 15 %
618 грн
726 грн
Купить
830 упаковка 300 таб
- 15 %
1637 грн
1928 грн
Купить

Доставка:

Києвом:

  • Кур'єром на адресу

У регіони України:

  • З складу перевізника (Нова Пошта, Інтайм, тощо)
  • Кур'єром перевізника на адресу

Оплата:
Готівкова, безготівкова, на картку ПриватБанку

Гарантія:
Від виробника

Опис NUTREND Compress BCAA

Новий підхід до забезпечення організму амінокислотами з розгалуженими ланцюгами для важких силових тренувань. Революційне анаболічне співвідношення амінокислот - 4: 1: 1 (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін) - використовується для максимального і тривалого зростання м'язів. 


COMPRESS BCAA призначений виключно для спортсменів, які інтенсивно тренуються та прагнуть досягти максимального зростання м'язової маси в поєднанні з тривалим ефектом.

Чим більш інтенсивні ваші тренування, тим більше ваші м'язи споживають амінокислоту L-лейцин! Якщо ви тренуєтеся дуже інтенсивно, використання L-лейцину відбувається в 4 рази швидше! Проте, щоб забезпечити максимальну засвоюваність істотних амінокислот, важливо постачати їх в організм в спеціальному правильному співвідношенні! Революційний співвідношення 4:1:1 дасть вам те, що ви очікуєте від ваших тренувань - більш тверді і сильні м'язи.

L-лейцин з усіх трьох амінокислот з розгалуженими ланцюгами відповідає за стимуляцію синтезу білка в м'язових тканинах і саме тому важливо підтримувати правильне співвідношення істотних амінокислот в організмі. Комплекс амінокислот повинен містити L-лейцин в більшому обсязі, ніж інші амінокислоти. L-валін і L-ізолейцин допомагають, наприклад, підтримувати позитивний баланс азоту в м'язах і забезпечувати якісне відновлення пошкоджених м'язових тканин (руйнування тканин може виникнути в ході інтенсивних тренувань). Якщо ваш організм не володіє достатніми якісними джерелами амінокислот для відновлення пошкоджених тканин, тоді відновлення буде відбуватися за рахунок менш цінних сполук, що спричинить за собою обмеження інтенсивності тренувань. І, як результат, це також обмежить зростання м'язової маси. Щоб уникнути цієї неприємної стадії, важливо дотримуватися правильного дозування і співвідношення амінокислот з розгалуженими ланцюгами.

COMPRESS BCAA в співвідношенні 4:1:1 забезпечує неперевершено високий рівень синтезу м'язового білка. А завдяки революційному співвідношенню амінокислот досягається відкладання настання втоми, яка природним чином виникає під час тренувань.

Рекомендоване дозування:

Приймайте продукт відповідно вашому вазі:
ваша вага до 90 кг, - вам необхідно приймати 6 таблеток в день;
ваша вага 90 - 120 кг - вам слід приймати 8 таблеток в день;
ваша вага понад 120 кг - вам слід підвищити кількість таблеток до 10 в день.
З метою підвищення результативності діяльності приймайте половину вашої денної дози за 45-60 хвилин до тренування.
З метою максимального стимулювання відновлення приймайте другу дозу безпосередньо після тренування.

Використання:

Відповідно до рекомендованої дозуванням проковтніть капсули і запийте їх значною кількістю води або спортивного напою. Молоко та алкогольні напої не придатні для запивання. Після відкривання слід зберігати продукт при температурі нижче 25 ° C і вжити протягом 3 місяців.

Склад:

L-лейцин, другие ингредиенты - мальтодекстрин, L-изолейцин, L-валин, другие ингредиенты - натриевая соль карбометилцеллюлоза, гидроксипропилметилцеллюлоза, диоксид силиция и стеарат магния.


 100 г1 таблетка
Энергетическая ценность1267 кДж/298 ккал25 кДж/6 ккал
Белки51 г1 г
Углеводы23,5 г0,5 г
Жиры0 г0 г
L-лейцин50 г
L-изолейцин12,5 г0,25 г
L-валин12,5 г0,25 г


Отзывы покупателей
Написать отзыв

Оставить отзыв
Отмена

Товар оновлено - 2016 08 21
NUTREND Compress BCAA
- 15 %
618 грн
726 грн
Купить!
NUTREND Compress BCAA
- 15 %
618 грн
726 грн
Купить!

NUTREND Compress BCAA
- 15 %
618 грн
726 грн
Купить!
NUTREND Compress BCAA
- 15 %
618 грн
726 грн
Купить!

Отзывы покупателей
Написать отзыв

Оставить отзыв
Отмена

NUTREND Compress BCAA
- 15 %
618 грн
726 грн
Купить!

Новини та статті Усі новини та статті >>>