(063) 543 24 13

CARNITINE COMPRESSED CAPS NUTREND

Код товару 8011

1836
120 капс
- 15 %
988 грн
1163 грн
Придбати

Доставка:

Києвом:

  • Кур'єром на адресу

У регіони України:

  • З складу перевізника (Нова Пошта, Інтайм, тощо)
  • Кур'єром перевізника на адресу

Оплата:
Готівкова, безготівкова, на картку ПриватБанку

Гарантія:
Від виробника

Опис NUTREND

Carnitine Compressed caps - це зручна блістерна упаковка. Капсули містять 1500 мг L-карнітину тартрат, що поставляється компанією LONZA BIOTEC. Carnitine Compressed caps призначений для стимулювання метаболізму жирів, підвищення фізичної активності організму і захисту серцево-судинної системи.

Капсули містять велику кількість L-карнітину, який бере участь в загальній стимуляції організму, а також вносить свій внесок у зниження ваги.

Карнітин призначений для:

- стимулювання метаболізму,
- підвищення показників фізичної діяльності,
- захисту серцево-судинної системи.

Характеристики діючої речовини:

Карнітин - діюча речовина препарату Carnitine Compressed caps - це речовина, яка виконує в організмі багато важливих функцій.

До найбільш відомих функцій відноситься той факт, що карнітин транспортує жирні кислоти (жири) до клітин м'язів - він переносить жирні кислоти через мембрану мітохондрії (мітохондрія - це так званий силовий завод клітини, де виробляється енергія).
Друга, менш відома функція L-карнітину, полягає в «зворотньому транспортуванні» продуктів метаболізму (відходів) з мітохондрій.

Карнітин володіє наступним ефектом:

- сприяє бета-окисленню жирних кислот шляхом стимуляції транспортування поживних речовин в мітохондрії.
- підвищує потенціал метаболізму в циклі Кребса шляхом економії вільного КоА (коензиму А) для метаболізму гліцідного спирту.
- стимулює активність ферменту лактатдегідрогеназа, який підвищує окислювальну здатність гліцідного спирту.
- стимулює катаболізм амінокислот з розгалуженими ланцюгами (лейцин, ізолейцин, валін) в м'язовій тканині в якості джерела енергії для м'язів, що відбувається в разі навантажень на витривалість.
- активізує транспорт АТФ (аденозинтрифосфату) з мітохондрії в цитоплазму, де вона використовується в якості джерела енергії.

Карнітин відіграє важливу роль в метаболізмі жирних кислот - він здійснює транспорт жирних кислот між клітинами. Він також є важливим постачальником енергії в основному для серцевих і склетних м'язів.

L-карнітин тартрат - це речовина, що містить 68% L-карнітину, пов'язаного у вигляді тартрату. L-карнітин переносить жирні кислоти в місця їх спалювання і, таким чином, сприяє виробленню енергії з жирів. Він бере участь в стимуляції організму, а також вносить вклад в процес зниження ваги. L-карнітин робить позитивний вплив на діяльність серця і мозку, а також покращує фізичну і психічну діяльність.

Рекомендоване дозування:

Базова дозування: 2 капсули Carnitine Compressed caps в день
При заняттях спортом, що вимагають витривалості: 2 капсули Carnitine Compressed caps перед початком навантаження (за 60-120 хвилин), також рекомендується довгострокове використання продукту.
При занятих спортом, що вимагають сили: 1 капсула Carnitine Compressed caps перед початком навантаження (за 60-120 хвилин), 1 капсула після закінчення навантаження.
Для стимулювання процесу спалювання жирів: максимум 2 капсули Carnitine Compressed caps між прийомами їжі протягом дня. Максимальна добова доза: 4 капсули

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування послідовно проковтніть капсули і запийте їх значною кількістю води або спортивного напою.
Молоко та алкогольні напої не придатні для приготування розчину на їх основі.
Не розжовуйте капсули!
Після відкриття продукт слід зберігати при температурі 25 ° C і вжити протягом 3 місяців.

Склад:

L-карнітин тартрат, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану), наповнювач стеарат магнію.

 100 г1 капсула2 капсулы
L-карнитин тартрат89 392 мг1500 мг3000 мг
в т.ч. карнитин59 595 мг1000 мг2000 мг


1 капсула – 1678 мг.


Отзывы покупателей
Написать отзыв

Оставить отзыв
Отмена

Товар оновлено - 2016 07 04
NUTREND
- 15 %
988 грн
1163 грн
Купить!
NUTREND
- 15 %
988 грн
1163 грн
Купить!

NUTREND
- 15 %
988 грн
1163 грн
Купить!
NUTREND
- 15 %
988 грн
1163 грн
Купить!

Отзывы покупателей
Написать отзыв

Оставить отзыв
Отмена

NUTREND
- 15 %
988 грн
1163 грн
Купить!

Новини та статті Усі новини та статті >>>